Výsledky

titulka

2022

Slovenský pohár na veslárskych trenažéroch 2021/2022 - Priebežné výsledky

2021

Slovenský pohár na veslárskych trenažéroch 2020/2021 - Priebežné výsledky

16.1.  Trenažérová regata  Piešťany Zrušené                 
3.4. Kontrolný pretek 6km  Zemník BA    
24.4. Kontrolný pretek 2km Zemník BA    
8.-9.5. SNP Regata Piešťany    
11.9. Šintavská 500m Šintava    
25.9. MSR 2021 - Memoriál Ctibora Reiskupa  Zlaté piesky BA     
18.9. Devín - Bratislava ( 8+ )  Bratislava    
9.10.  Piešťanské štvorky Piešťany    

 

Reprezentácia 

Dátum Podujatie Meno  Disciplína Umiestnenie
5-7.4 EUROPEAN OLYMPIC QUALIFICATION Zelinka Peter Skif 9 z 14
5-7.4 EUROPEAN OLYMPIC QUALIFICATION  Zruttova Viktória Skif 9 z 10
9-11.4 ME 2021 Kovačovič Popelka dvojskif 22 z 23
30.4-2.5 FISA - World Rowing Cup I Peter Zelinka skif 3. z 7
30.4-2.5  FISA - World Rowing Cup I Herhonek, Anda dvojskif 14 z 14
11-13.6 Bled International Regatta      
7-11.6 MS U23 Popelka Jakub skif 16 z 29
7-11.6 MS U23 Zrutova, Kohlmayer  dvojskif 13 z 15
7-11.6 MS U23 Taraba, Čechvala dvojskif LV  13 z 13
7.116 MS U23 Herhonek, Anda dvojskif 20 z 20
11-15.8 MS J 2021 skif Strečanský Peter 15 z 20
11-15.8 MS J 2021 dvojskif Čambálová, Iakovlev 21. z 23
20.8 OLYMPIC HOPES REGATTA 2021 skif Strečanský Peter 3.z 6
20.8 OLYMPIC HOPES REGATTA 2021 dvojskif Žemla, Púčik 5.z 6
20.8 OLYMPIC HOPES REGATTA 2021 párová štvorka Weizsová, Gono, Kublová, Šipekyová  4.z 6
4-5.9 ME U23 Zruttová skif 10 z 10

 


2020

8/2/2020  Trenažérová regata o pohár Sĺňavy - Piešťany  Fotogaléria 
30/5/2020  Meraný tréning - Zemník Bratislava  
27/6/2020 M SR 2020 na skifoch - Zemník Bratislava Fotogaléria 
12/9/2020 M SR v šprintoch - Šintava 2020 Fotogaléria

 

Reprezentácia

Dátum Podujatie Meno Disciplína  Umiestnenie  
11. JAN ME INDOOR  Viktória Zruttova  W U23 2000m 9. Výsledky
11. JAN ME INDOOR  Pavol Taraba LM U23 2000m  19. Výsledky
11. JAN ME INDOOR  Ondrej Kovačovič  M 2000m 11. Výsledky
7.-8. FEB MS INDOOR  Milan Lackovič  M PR3 (500m) 1. Výsledky 
5.-6. Sep ME U23  Viktória Zruttova BW 1x 13. Výsledky
5.-6. Se ME U23  Jakub Popelka BM 1x 9. Výsledky
26-27. Sep  MEJ  Herhonek, Gyarmati, Vajgel, Anda  JM 4x 13. Výsledky
26-27. Sep MEJ Emma Kohlmayer JW 1x 9. Výsledky
9-11. Okt ME Zelinka, Režnák LM 2x 11. Výsledky